O stránke

Navigačný panel

O stránke/mne

Malo by tu byť niečo o mne, ale bude to skôr o mne a veciach ktoré robím.

Na tejto stránke nájdete hlavne návody alebo ako sa dnes hovorí tutoriály, na rôzne veci na PC, alebo ako sa tiež odborne, a viac menej všeobecne hovorí, v IT. Či to už budú veci o tvorbe stránok, programovania, či konfigurácie rôznych zariadeí a softwéru.

Prečo to píšem?
No v prvom rade to píšem sám pre seba. Myslím si že každy, čo sa venuje nejakej oblasti kt. ho baví a venuje sa jej naplno, určite zažil to obdobie ked sa venoval iba nejakej konkrétnej veci a potom neskôr, po týždnoch či mesiacoch, ked sa chcel zase vrátiť k inej veci, kt. predtým vedel a ovládal bez akýchkoľvek problémov, na tu vec zabudol až tak, že musel znova ako kedysi, ked pred tou úlohou stál prvý krát, siahnuť po návodoch/manuáloch, či otravovať kamarátov. Preto sa to aj volá blog, kedže si tu iba zapisujem, vačšinou narýchlo a potom to prepisujem, návody kt. si myslím že niekedy budem určite potrebovať. Návody sa snažim písať čo najpodrobnejšie a najzrozumitelnejšie ako môžem, aby s tým nemal problem ani úplny začiatocčík, kt. si moju stránku jednoducho vygooglil. Kedže na internete nájdete veľmi veľa návodou kt. fungujú, no stacčí len trocha inak pochopit jednu vetu/krok a celí návod je k ničomu, kedže polovica čitateľov ho nepochopí. Sám niesom žiaden odborník a ani profesionál, takže to že si píšem "blog" neznamena že sa do niečoho nejak extra rozumiem. Takže veľa článkov bude napísaných úplne amatérsky. Je to iba moje "hobby". Tiež sa vopred ospravedlnujem za gramatické chyby.

O stránke a o mne
Navštevujem 1. rocnik strednej odbornej školy kde študujem odbor elektrotechnik. Stránku som robil ja. Ale! Určite si niekto všimol podobnosť designu so stránkou wordpress.org. A áno, ako predlohu na design som použil práve túto stránku, kedže niesom designer a ani žiadny navrhár designov webov, tak som si vybral práve túto OpenSource stránku, kt. ma jednoduchý vzhľad a kt. pri čítani neruší. Stránka sa ale stále prerába, kedže vždy nájdem nejakú chybičku alebo iba niečo na vylepšenie. Ak nájdete akukoľvek chybu dajte prosím vediet. Budem veľmi vdačný.

..to by bolo na zatiaľ všetko.